Pages

od 

Hello, I’m @sebastian and I build digital products With team of developers I can build modern scalable services and products on which you can build on the future. I’m based in Hradec Králové, Czech Republic [UTC +2]. I’m used and happy to work remotely but also from the office if nearby. remote office Developing SaaS, online service, ERP, internal systems, selling systems, mobile apps, or anything between, I’m offering my experiences to lead, design and manage such projects. Invention Roadmap Strategy Architecture Brand / Copy Product Owner Values / Integrity Technology / Dev UX / UI Design CX / Marketing Hiring / Team The ability to do things better.

Číst celé

Číst Celé

od 

v   od 
Ahoj, jsem @sebastian a stavím digitální produkty S týmem vývojářů postavím moderní škálovatelné služby a produkty, na kterých bude možné stavět budoucnost. Professional profile English version remote office Ať už vyvíjíte SaaS, online službu, ERP, interní systém, prodejní systém, mobilní aplikaci, nebo snad cokoli mezi tím, nabízím své zkušenosti pro návrh a vedení podobných projektů. Invence Roadmapa Strategie Architektura Brand / Copy Product Owner Hodnoty / Integrita Technologie / Vývoj UX / UI Design CX / Marketing Nábor / Tým Schopnost udělat věc líp. Občas stačí lepší nosný nápad. Občas stačí o trochu víc pochopit co je vlastně potřeba, co bude mít efekt.

Číst celé

Číst Celé

od 

v   od 
Osobní e-mail sebastian(z)honsa.eu, GPG klíč Sociální sítě LinkedIn Napište mi e-mail Odeslat

Číst celé

Číst Celé

od 

Bio nebio

v   od 
Po studiu oboru managementu malých a středních podniků na UPCE, jsem pověsil inženýra na hřebík a šel raději dělat něco praktičtějšího. Tři roky jsem pracoval jako Produktový manažer v Shoptetu, v největší e-shopové platformě v ČR, a další 2 roky udržoval ERP systém v e-shopu Bonami, odkud si občas kupujete něco pěkného do bytu. Přesunul jsem se z Prahy do Hradce a pracoval na interních systémech a automatizacích pro digitální agenturu Animato. Dělám i na dvou svých aplikacích Notello a Rosselo, kde mám možnost se naplno vyřádit coby designér a tvůrce. 1 Soustředím se na to, že možná není nutný dělat všechno správně, ale že je především nutný dělat správný věci.

Číst celé

Číst Celé

Aplikace Notello je ideální organizační centrum pro jednotlivce a menší týmy. Správa rozličných agend a projektů, dlouhodobé uchovávání znalostí, správa událostí, kooperativní psaní úkolů a dokumentů, a mnohem víc.

Číst celé

Číst Celé

Všechny vaše zprávy pohodlně na jednom místě. Rosselo jsou v podstatě moderní noviny - umožní vám na velkém boardu sledovat nepřeberné množství zpráv a zaměřit se na to, co je pro vás skutečně důležité a k přečtení, a zbytek nechat jednoduše odplout.

Číst celé

Číst Celé
Jsme studentskou komunitou, a čteme se [nuvel kominuti], ale klidně nám říkejte prostě Nuvel. Taky to tak děláme.

nuvel

Jelikož jsme znali každý pár kamarádů, co jsou opravdu dobří ve svých IT oborech, rozhodli jsme, že dáme své schopnosti a zkušenosti dohromady a budeme se prezentovat jako celek. A aby to k něčemu bylo, ujasnili jsme si co je pro nás vlastně důležité, jakým způsobem chceme pracovat a vytvořili značku. A dali se do usilovné práce.

Číst celé

Číst Celé