Bio nebio

Po studiu oboru managementu malých a středních podniků na UPCE, jsem pověsil inženýra na hřebík a šel raději dělat něco praktičtějšího. Tři roky jsem pracoval jako Produktový manažer v Shoptetu, v největší e-shopové platformě v ČR, a další 2 roky udržoval ERP systém v e-shopu Bonami, odkud si občas kupujete něco pěkného do bytu. Přesunul jsem se z Prahy do Hradce a pracoval na interních systémech a automatizacích pro digitální agenturu Animato.

Dělám i na dvou svých aplikacích Notello a Rosselo, kde mám možnost se naplno vyřádit coby designér a tvůrce.

1

Soustředím se na to, že možná není nutný dělat všechno správně, ale že je především nutný dělat správný věci.

A abych si mohl dělat správný věci a ještě k tomu tak jak si myslím, že je to správně, pracuji i na vlastních projektech, do kterých dávám velkou část volného času v optimistické naději, že to jednou všechno snad bude stát za to.

1

Osobitý věrný charakter a účelné propojení vzhledu a funkcionality jsou věci, které vyhledávám všude a prakticky ve všem. Obdivuji vše co ulehčuje život, je to postaveno na dobré myšlence a má to smysluplný a ušlechtilý cíl. A takových věcí není na světě nikdy dost. Snažím se proto takové vymýšlet a tvořit, věci, které si sám přeji používat.

1

Duší možná vynálezce, ale vlastnostmi a skillsetem manažer. Přestože jsem svým charakterem spíše individualistou, baví mě pracovat s kvalitní lidmi, které si mohu vybrat a od kterých se mohu učit a stimulovat jejich vlastní myšlenky, nápady, inovace a zanícení pro věc. Skvělý pocit je, když s úžasnými lidmi děláte úžasnou věc.